Лазертаг (від англ. laser — лазер, и tag — мітка), або лазерний бій.

Лазертаг заволодіє Вашими сердцами, бо це: супертехнологічна, супердрайвова гра на свіжому повітрі, яку в 1977 році придумано американцем Джоржом Картером. Він був надзвичайно вражений переглядом культового фільму «Зоряні війни". Суть гри полягає в ураженні гравців-супротивників безпечними для людини інфрачервоними променями з тагера (вінтовки). Основа: инфрачервоні випромінювачі, вбудовані до зброї та сенсори-датчики на головній пов`язці. При абсолютно невідчутному  для гравця влучанні променя – пов`язка вібрує, а тагер дає звуковий сигнал. Дальність пострілу -більше 200 метров!

   

Жіночу стать приваблює безпекова складова гри  (відсутність  болю та синців через відсутність вражаючого елементу ). Бій – безконтактний.

   

Чоловіча стать високо оцінить якісну озвучку обладнання (звуки перезарядки, влучання, осічки, звук гільзи, що падає), ефектний світловий супровід обладнання.

   

Зазвичай, під час будь-яких змагань гостро стоїть питання чесного суддівства. З лазертагом таких питань не виникає: якщо в гравця скінчилися набої чи життя -  його тагер відключається, а пов`язка маякує , що на данний раунд гравця нейтралізовано.

Лазертаг - гра універсальна-безпечна та доступна будь-якому вікові. Гарантуємо захват Вашої дитини від гри в лазертаг. Ще б пак! Це ж – інтерактивна комп`ютерна гра, що ожила! І зазначте, батьки-це гра на свіжому повітрі в парковій зоні!

   

І малечі, и підліткам,  і людям дорослого віку прийдеться до смаку різнобарв`я сценарієв гри:

- "Один против всіх"

- "Захват стяга"

- "Оборона (захват) бази" чи будь-який інший сценарій, розроблений специально для вашої компанії.

DSC04309 бренд
   

Клуб ГАРТ надає три види тагерів с різною масою і конфігурацією для будь-якого віку.

Маємо моделі тагерів с LCD экраном , де фіксується залишок «життів» і «патронів", кількість влучань гравця. Найлегший варіант тагера (800 грамів) буде зручним, навіть , для 5-річного гравця.

 

IMG_3344 IMG_3339
 управление  экран

Тагер є імітатором вогнепальної зброї, хоча насправді - відсилає безпечні для людини інфрачервоні промені с несучою частотою  сигналу 56 кГц і довжиною хвилі 940 НМ. В якості випромінювачів використовуються ІЧ діоди. При влучанні ІЧ променя в будь-який з чотирьох датчиків на головній пов`язці суперника, спрацьовує сигналізатор враження (мерехтінням, вібрацією та   звуковим сповіщенням про"поранення" чи "враження"). Зброя відключається і  гравець не може стріляти до відновлення.

IMG_3345 IMG_3347
   

Радіобаза служить і для управління грою і для відображення статистики. 

 

радиобаза  
   

Приціл коліматора

IMG_3367  
   

 Слід відмітити, що окрім спортивно-розважального застосування, лазертаг активно і ефективно використовується  військовими  для тренування. Клуб Гарт має все необхідне для таких занять.

 Ціни на гру лазертаг в Клубі ГАРТ в Слов`янську:

1 гравець на 1 годину-150 грн.

     Включно:

    -інструктаж

    -оренда майданчика 

-оренда тагера (зброї) 

-оренда датчика (головная пов`язка) 

-ідентифікаційна косинка

-суддівство

-альтанка ( за необхідністю)